Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rok szkolny 2019/2020

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

 

W dniu 6 grudnia 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbyły się rejonowe przesłuchania XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria – klasy I – III,

II kategoria – klasy IV – VI,

III kategoria – klasy VII – VIII.

Z naszej szkoły wzięli udział uczniowie z klas I – III: Magdalena Piecuch kl. 2b, Kamil Wszołek kl. 3a i Emilia Majcher kl. 3b. Jury doceniło solidne przygotowanie i talent naszych uczniów. Dwójka z nich przeszła do ogólnopolskiego etapu, zajmując następujące miejsca:

I miejsce – Emilia Majcher

III miejsce – Kamil Wszołek

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Copyright © 2023 Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach Rights Reserved.